تتلو به دلیل مشکل ویزا بازداشت شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

امیر تتلو (امیرحسین مقصودلو)، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اعلام کرد که وقتی قصد داشته به لندن سفر کند توسط پلیس ترکیه بازداشت شد، سخنگوی نیروی‌ انتظامی ایران نیز در این باره گفت که این بازداشت به درخواست پلیس ایران و همکاری پلیس ترکیه، انجام شده و قرار است این خواننده ایرانی به ایران منتقل شود، اما اخبار تایید نشده نشان می‌دهد که بازداشت تتلو به دلیل مشکل ویزا بوده و ارتباطی به درخواست ایران ندارد.

امیر تتلو (امیرحسین مقصودلو)، سه شنبه 28 ژانویه 2020، با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرامش از بازداشت خود در ترکیه خبر داد.

او اعلام کرد که قصد سفر به لندن را داشته اما توسط پلیس ترکیه و با درخواست پلیس ایران، بازداشت شده است.

بلافاصله پس از انتشار این خبر، احمد نوریان، سخنگوی نیروی انتظامی، خبر بازداشت تتلو را تایید کرد و گفت: «به درخواست پلیس ایران و همکاری پلیس ترکیه، تتلو بازداشت شد و هم‌اکنون کارهای اداری انتقال تتلو در دست انجام است».

اخبار تایید نشده‌ای از عدم استرداد تتلو به ایران منتشر شده که دلیل دستگیری او را مشکل ویزا و نه درخواست پلیس ایران برای دستگیری او اعلام کرده است.

تتلو یک بار هم در دسامبر 2013، توسط پلیس امنیت اخلاقی ایران بازداشت شد که پس از مدتی آزاد شد، او پس از آزادی با انتشار نامه‌ای از طرفدارانش عذرخواهی کرد.

تتلو طی انتخابات ریاست جمهوری در سال 1396 از ابراهیم رئیسی حمایت کرد که انتقادات زیادی از این خواننده و رئیسی را در پی داشت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید