سخنگوی سپاه پاسداران ایران: هلهله آمریکایی‌ها را به عزا تبدیل می‌کنیم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سردار پاسدار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران، روز پنجشنبه شب طی سخنانی بار دیگر آمریکایی‌ها را تهدید کرد که سپاه «هلهله» آنها را به عزا تبدیل خواهد کرد.

شریف گفت:«آمریکایی‌ها تصور نکنند چیزی گیرشان آمده زیرا شادی و هلهله آنان به سرعت به عزا تبدیل خواهد شد کمااینکه در اولین گام انتقام، اشک آنان را درآوردیم و مطمئن باشند در مراحل بعد به گونه‌ای خواهد شد که آنان هرگز فکرش را نمی‌کنند».

سخنگوی سپاه گفته است: «امروز همه "آزادگان جهان" منتقم خون سردار سلیمانی هستند و آنچنان انتقامی از آمریکایی‌ها و «صهیونیستی‌ها» گرفته خواهد شد که تاریخ هرگز به یاد نداشته باشد زیرا جبهه مقاومت انگیزه بیشتری یافته و سپاه و مقاومت تمرکز بیشتری روی این موضوع پیدا کرده و خواست ملت و حمایت مردم، سرمایه ویژه ای برای تداوم راه قاسم سلیمانی است».

این فرمانده سپاه گفته است که کشته شدن قاسم سلیمانی «رستاخیزی در جامعه ایران» ایجاد کرده است.

شریف با تمجید از نقش قاسم سلیمانی گفت که «اخلاص و عمل صالح، ایمان و شحاعت فوق العاده و تواضع از ویژگی های او بود.

سخنگوی سپاه پاسداران، الگو بودن را ناشی از «گوش به فرمان رهبری بودن» دانست.

پاسدار رمضان شریف همچنین در این سخنرانی ترامپ را به شقی ترین فرد توصیف کرد و گفت :« سلیمانی به دست شقی‌ترین افراد روی کره زمین به «شهادت» رسید».

به گزارش خبرگزاری مهر، رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران، در بخش دیگری از این سخنرانی به حمله موشکی سپاه به پایگاه عین الاسد اشاره کرد و گفته که سپاه برغم اینکه مشغول مراسم دفن قاسم سلیمانی اما تخصصی‌ترین و پیچیده‌ترین پایگاه نظامی آمریکا در عین الاسد با موشک‌های قدرتمند مورد هدف قرار داد و آمریکا هنوز جرأت نمی‌کنند ابعاد این هجوم را ذکر کند و این حمله سبب شکست ابهت آمریکا و قطع امید «نواب» آنان در منطقه شده است.

ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که در حمله موشکی سپاه به پایگاه عین الاسد هیچ آسیبی به سربازان آمریکایی وارد نشد و اغلب موشک‌های ایران به هدف اصابت نکردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید