واتساپ باز هم سرویس جدید ارائه کرد؛ این بار ارسال تصاویر متحرک

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شرکت واتساپ که در تملک شرکت فیس‌بوک است، اعلام کرد در نسخه آزمایشی جدید خود امکان ارسال تصاویر متحرک را نیز ممکن کرده است. این امکان در حال حاضر برای تعداد اندکی از کاربران فعال شده تا با گذراندن دوران آزمایشی، اشکالات آن مشخص شده و رفع شوند.

به گزارش وبگاه WABetaInfo که اخبار مربوط به محبوب‌ترین برنامه پیام‌رسان دنیا می‌پردازد، در نسخه آزمایشی جدید واتساپ امکان ارسال استیکرهای متحرک Animated Stickers اضافه شد. این امکان در نسخه‌های آندروید v2.20.10 به بعد وجود دارد.

اگرچه این امکان در حال حاضر برای همه کاربران وجود ندارد، ولی به زودی برای همگان فعال خواهد شد و همه استیکرها روی سرور واتساپ قرار خواهند گرفت و کاربران می‌توانند با مراجعه به گزینه مربوطه در واتساپ استیکرها را دانلود و یا به روز رسانی کنند.

در هفته‌های گذشته کاربران با سرویس جدیدی از واتساپ مواجه شدند که امکان ناپدید کردن پیام‌ها به صورت خودکار را ممکن می‌کرد. این سرویس که از نسخه v2.19.275 به واتساپ افزود شد، به مدیران گروه‌های چت این امکان را می‌دهد با تعیین مدت مشخصی، پیام‌ها را پس از پایان این مدت به صورت خودکار ناپدید کنند.

پیش‌بینی می‌شد این امکان علاوه بر گروه‌های چت، برای چت‌های خصوصی نیز فراهم شود، ولی براساس اطلاعات منتشر شده، این امکان در حال حاضر تنها برای مدیران گروه‌های چت فراهم است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید