محسن رضایی: ما سیلی زدیم و آمریکا خفه خون گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، شامگاه پنجشنبه 16 ژانویه در حسینیه نور در منطقه کن با اشاره به پاسخ جمهوری اسلامی ایران به کشتن قاسم سلیمانی گفت، ترامپ گمان نمی کرد که ما جواب بدهیم. می گفت من آنقدر قدرت دارم که اگر جواب دادند من 52 نقطه ایران را بمباران می کنم. فکر می کرد ما شعار می دهیم. ما جواب دادیم و آمریکا «خفه خون» گرفت. نمایشنامه ای مضحک اجرا کرد که بگوید که این کار ایران بزرگ نبود و من جواب نمی‌دهم. در حالی که اقتدار و حیثیت آمریکا موشک باران شد.

به گزارش تابناک رضایی گفت:« از جنگ جهانی دوم به این طرف هیچ ملتی به آمریکا سیلی نزده بود و ملت ایران این سیلی را به گوش ترامپ نواخت».

رضایی افزود :«ترامپ یک قمارباز و کاباره‌ای است و پیش خودش گفته بود که من قمار می کنم، شاید گرفت. قمار کرد و همه دارایی خودش را باخت.

سپاه پاسداران ایران در اوایل ماه ژانویه در تلافی کشته شدن قاسم سلیمانی بوسیله یک پهپاد آمریکایی پایگاه‌ عین الاسد آمریکا در عراق را هدف حملات موشکی خود قرار داد.

منابع عراقی و پنتاگون با تایید حمله سپاه اعلام کردند، در حمله موشکی به پایگاه هوایی عین الاسد عراق هیچگونه تلفاتی در بر نداشت. این پایگاه محل استقرار نیروهای آمریکایی است.

ایران بارها از «انتقام سخت» از آمریکا به تلافی کشتن قاسم سلیمانی سخن گفته بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید