تیم ملی فوتبال عراق در برابر حریف ایرانی خود به پیروزی دست یافت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دو تیم ملی فوتبال ایران و عراق در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در عَمّان پایتخت اردن به مصاف هم رفتند و تیم ملی عراق توانست با نتیجه 2 بر یک ایران را شکست دهد.

در نیمه اول این دیدار و در دقیقه 11 مهند علی گل اول بازی را وارد دروازه ایران کرد و عراق را پیش انداخت. در دقیقه 25 احمد نوراللهی برای ایران گلزنی کرد و بازی را به تساوی کشاند تا نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد. در دقیقه 92 بازی علا عباس عبدالنبی گل دوم و پیروزی بخش عراق را به ثمر رساند تا عراق با کسب این نتیجه و کسب 10 امتیاز از 4 بازی، جای خود را در صدر گروه C محکم کند.

در دیگر دیدار گروه C هنگ‌کنگ و بحرین به مصاف هم رفتند و این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

سرچکو کاتانچ، سرمربی عراق در این دیدار محمد حمید، سعد ناطق، احمد ابراهیم، ریبین سولاقا، علاء مهاوی، علی عدنان، امجد عطوان، صفاء هادی، همام طارق، بشار رسن و مهند علی را مصاف علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، رامین رضاییان، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، احمد نوراللهی، مسعود شجاعی، محمد محبی، مهدی طارمی و سردار آزمون را که مارک ویلموتس به بازی فرستاده بود، فرستاد.

تا پیش از این دیدار، هر دو تیم ایران و بحرین با 2 برد و 1 تساوی و کسب 7 امتیاز از 3 بازی در صدر جدول این گروه ایستاده بودند. عراق با تفاضل گل مثبت 6 و ایران با تفاضل گل مثبت 2 در رده‌های اول و دوم ایستاده بودند و ایران با 2 برد و یک باخت و 6 امتیاز در رده سوم حضور داشت. تیم‌های هنگ‌کنگ و کامبوج نیز با 1 امتیاز در رده‌های چهارم و پنجم ایستادند.

بعد از نتایج بازی‌های امروز، عراق با 10 امتیاز، بحرین با 8 امتیاز و ایران با 7 امتیاز در رده‌های اول تا سوم گروه ایستادند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید