ادامه حملات اسرائیل به نوار غزه.. آمار کشته شدگان به 30 تن افزایش یافت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

خبرنگار «العربیه» در سرزمین‌های اشغالی شامگاه چهارشنبه 13 نوامبر 2019 از ادامه حملات اسرائیل به نوار غزه و افزایش تعداد کشته شد‌‌گان به 30 تن خبر داد.

بنا به این گزارش اسرائیل طی ساعت‌های آخر شامگاه روز چهارشنبه بیش از 20 حمله هوایی به نوار غزه انجام داد که تاکنون 30 تن کشته و 60 تن زخمی در پی داشت که از جمله آنها زنان و کودکان هستند.

این در حالی است که بنا به گزارش‌های رسیده از سرزمین‌های اشغالی اسرائیل از دریا و آسمان اقدام به حمله به اهداف جدیدی در جنوب و وسط نواز غزه کرده که متعلق به جنبش جهاد اسلامی هستند.

از طرفی منابعی در نوار غزه از آغاز مجدد پرتاب موشک‌ها از این مناطق به سوی اسرائیل خبر دادند و اعلام کردند که صدای آژیرهای هشدار را در قدس، جنوب و در وسط اسرائیل شنیده‌اند.

در پی این تحول جنبش جهاد اسلامی فلسطین از اسرائیل خواست تا ترورها و کشتار تظاهرکنندگان در مرزهای غزه را متوقف کند.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین همچنین از طرف مصری خواست تا شروط این جنبش برای قبول آتش‌بس را به اطلاع اسرائیلی‌ها برساند.

این در حالی است که نیروهای اشغالگر اسرائیلی حملات خود علیه نوار غزه را ادامه داده و باعث افزایش تلفات در میان فلسطینی‌ها و کشته شدن 26 تن از آنها شده است.

منابع فلسطینی همچنین تاکید کردند که حملات هوایی اخیر منجر به کشته شدن 4 تن از اعضای یک خانواده شده که با این وجود تعداد کشته شدگان به 30 تن افزایش یافت.

وزارت بهداشت فلسطین نیز چهارشنبه پیش از این اعلام کرده بود که آمار کشته شدگان حملات هوایی اسرائیل به نوار غزه به 24 تن کشته و 60 مجروح افزایش یافته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size