آرایشگر رونالدو در سوئیس به قتل رسید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ریکاردو مارکوئس فریئرا، آرایشگر کریستیانو رونالدو در سوئیس به قتل رسید، دلیل این قتل هنوز مشخص نشده و پلیس به دنبال یافتن انگیزه این جنایت است.

بر اساس گزارش نیوزویک، دوشنبه 4 نوامبر 2019، آرایشگر کریستیانو رونالدو در یکی از هتل های سوئیس به ضرب چاقو کشته شد‌. ریکاردو مارکوئس فریئرا نام این قربانی است که روز جمعه جسدش توسط نظافتچی کشف شد. به خاطر مرگ نا به هنگام ریکاردو، شبکه های اجتماعی شروع به انتشار تصاویر این آرایشگر در سال 2015 کردند که در کنار رونالدو ایستاده و موهای او را لمس می کند.

این مرد که اهل پرتغال و همشهری کریستین رونالدو است ساعت دو بعد از ظهر روز جمعه خبر مرگش به پلیس زوریخ گزارش داده شد. زن نظافتچی که می خواست کار نظافت را شروع کند با دیدن جسد خون آلود شوکه شد. بررسی وقایع هتل توسط پلیس نشان می دهد که تعداد زیادی از مهمانان به خاطر سروصدای زیاد در این مکان، قبل از وقوع سانحه شکایت کرده بودند.

فریئرو که لقبش کاجو است، دو سال بود که در یکی از هتل های سوئیس زندگی می کرد.

پلیس زوریخ از تعقیب جنایتکاران مربوط به حادثه خبر داد و مردی 39 ساله برزیلی را که از همدستان این جنایت است را دستگیر کرد. جسد قربانی برای بررسی و یافتن مجرمان در دانشگاه علوم پزشکی زوریخ فرستاده شد.

مرد دستگیر شده در همان حوالی هتل زندگی می کرده و از افراد مرتبط با این جنایت هولناک است.
پیشینه و انگیزه قتل در دست بررسی است.

کریستین رونالدو هنوز درباره این حادثه سخنی ابراز نکرده است.

گفتنی است، ریکاردو آرایشگر ستاره های دیگر پرتغالی همچون ایزابل آنجلینو، لیلیانا کامپوس، فاتیما لوپس و فیونا بوده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید