فغانی داور ایرانی در فینال لیگ قهرمانان آسیا سوت می زند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

علیرضا فغانی، داور ایرانی، قرار است در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین اوراوا ردز ژاپن و الهلال سعودی سوت بزند.

بر اساس گزارش رسانه سعودی نواف الآسیوی، علیرضا فغانی، داور فوتبال که مدتی پیش از ایران به استرالیا مهاجرت کرد، قرار است در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین الهلال عربستان و اوراوا ردز ژاپن قضاوت کند. این دیدار روز 24 نوامبر 2019 در ورزشگاه سایتامای ژاپن برگزار می‌شود.

فغانی چهارشنبه 23 اکتبر، قضاوت دیدار برگشت تیم‌های اوراوا ردز ژاپن و گوانگژو اورگرانده چین را بر عهده داشت.

دیدار رفت دو تیم روز 9 نوامبر در ریاض برگزار خواهد شد که مطابق اعلام این رسانه سعودی، علی صباح از کشور عراق داور این مسابقه خواهد بود.

گفتنی است، علیرضا فغانی داور سرشناس ایرانی، مدتی پیش، ایران را به مقصد زندگی در کشور استرالیا ترک کرد و از همان ابتدا اعلام شد که او در این فصل از رقابت های A-League استرالیا یکی از داوران خواهد بود. براساس اعلام برنامه بازی های هفته اول رقابت های لیگ فوتبال استرالیا، علیرضا فغانی، اولین قضاوتش را در این کشور و در بازی تیم های وسترن سیدنی و سنترال کوئست انجام داد.

با این بازی که در 12 اکتبر برگزار شد، رسما فغانی فعالیتش را به عنوان یکی از داوران این فصل از رقابت های لیگ فوتبال استرالیا آغاز کرد. گفته می شود فغانی قرار است در بازی های بین المللی از طرف ایران حضور داشته باشد اما او در این فصل یکی از داوران اصلی لیگ فوتبال استرالیا است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید