استفاده از تلفن همراه در حمام جان یک زن فرانسوی را گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک زن 30 فرانسوی که تلفن همراه خود را هنگام استحمام، به شارژ زده بود، در اثر سقوط تلفن متصل به برق درون وام، دچار برق گرفتگی شد و جان باخت.

به گزارش روزنامه فرانسوی «لو پارزیان» این زن که مادر 4 فرزند بود، در اثر سقوط تلفن همراهش به درون وان دچار صدمات جدی ناشی از برق گرفتگی شد و پس از آنکه تلاش پزشکان برای نجات او راه به جایی نبرد، جان باخت.

این زن پس از آنکه دچار برق گرفتگی شد به سرعت به بیمارستان نزدیک محل زندگی‌اش در شمال فرانسه منتقل شد ولی شدت آسیب وارده به حدی بود که تلاش پزشکان برای نجات او بی‌نتیجه ماند.

این اولین بار نیست که فردی به دلیل همراه داشتن موبایل هنگام استحمام جان می‌بازد، در سال گذشته نیز یک زن فرانسوی دیگر به دلیلی مشابه جان باخت.

بیشترین مرگ‌های مرتبط با تلفن همراه در نتیجه سقوط از ارتفاع هنگام گرفتن عکس‌های سلفی رخ می‌دهند. در اکتبر 2018 یک زن پرتغالی 44 ساله هنگامی که می‌خواست در طبقه 27 یک ساختمان در شهر پاناما در ایالت فلوریدا عکس سلفی بگیرد، از ارتفاع سقوط کرد و جان باخت.

یکی از عجیب‌ترین مرگ‌های مرتبط با تلفن‌های همراه در اکتبر 2018 در شهر ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی رخ داد و اختلاف دو دوست آسیایی مقیم این شهر، بر سر اینکه چه کسی از شارژر موبایل استفاده کند، موجب کشته شدن یکی از آنها شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید