فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • کشف و ضبط بیش از 250 کیلوگرم مواد مخدر در مناطق تحت کنترل حوثی‌ها

  منبع: دبى-العربيه.نت

  نیروهای امنیتی یمن روز پنج شنبه 26سپتامبر موفق به کشف و ضبط مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از نوع «حشیش» در منطقه تحت کنترل شبه‌نظامیان حوثی شدند.

  مرکز رسانه‌ای ارتش یمن در بیانیه‌ای اعلام کرد، یک پایگاه امنیتی متعلق به ارتش ملی یمن در استان مارب در شرق این کشور موفق به کشف و ضبط محموله‌ای 250 کیلوگرمی مواد مخدر شد. اين محموله در مسیر منتهى به مناطق تحت کنترل شبه‌نظامیان حوثی بود.

  در این بیانیه همچنین ضمن تشکر از نیروهای امنیتی که با هوشیاری خود موفق به کشف این محموله شدند و احساس مسئولیت نسبت به حفظ جامعه‌اى سالم در یمن گفته شده مواد مخدر به شیوه بسیار ماهرانه‌ای در جعبه‌هایی در داخل یک اتوبوس جاسازی شده بود.

  شایان ذکر است، یگان‌های امنیتی یمن، به صورت معمول محموله های زیادی از حشیش و مواد مخدر را در مسیر استان‌های تحت کنترل حوثی‌ها کشف و ضبط می کنند که اطلاعاتی مبنی بر دخالت رژیم ایران در این امر وجود دارد.

  حوثی‌ها مورد حمایت ایران از تجارت مواد مخدر به عنوان یکی از منابع مالی خود برای ادامه جنگ‌افروزی‌ها در منطقه استفاده می‌کنند و این در حالی است که این مطلب را بارها مقامات امنیتی یمن گوشزد کرده‌اند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران