فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • در واکنش به مصاحبه نبوی در باره جاسوسان اسرائیل نقدی او را به مجازات تهدید کرد

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در واکنش به اظهارات اخیر بهزاد نبوی اصلاح‌طلب و عضو سازمان مجاهدین انقلاب مبنی بر شناسایی دو جاسوس در دفتر نقدی، محمد‌رضا نقدی ضمن رد اظهارات بهزاد نبوی، گفت: «این ادعا مصداق بارز نشر اکاذیب برای تشویش اذهان عمومی است و این فرد باید به زودی به دادگاه برود و پاسخگوی اتهامات کذبی که وارد کرده باشد».

  نقدی گفت: «بهزاد نبوی باید در دادگاه پاسخگوی دروغ خود باشد».

  به گزارش خبرگزاری فارس، نقدی در پاسخ به سوالی پیرامون صحت و سقم اظهارات اخیر بهزاد نبوی مبنی بر شناسایی دو جاسوس در دفتر نقدی ضمن تکذیب این موضوع، گفت: «هجویات فردی که نام بردید ارزش پاسخگویی ندارد و وی باید به زودی به دادگاه برود و جواب دروغ‌هایی که مطرح کرده را بدهد، چراکه مصداق بارز نشر اکاذیب برای تشویش اذهان عمومی است».

  نبوی: چهار نهاد 60 درصد ثروت ایران را در اختیار دارند

  بهزاد نبوی، بخش هایی از نظام جمهوری اسلامی که به واسطه انتخابات مردم تعیین می شود را دارای سهم کمی در اداره کشور دانست و اعلام کرد که چهار نهاد در ایران هستند که 60 درصد ثروت ملی در این کشور را به اختیار خود درآورده اند. این چهار نهاد ستاد اجرایی فرمان امام، قرارگاه خاتم الانبیاء، آستان قدس رضوی و بنیاد مستضعفان هستند که به گفته او هیچیک ارتباطی با دولت و مجلس ندارند.

  بهزاد نبوی، فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت وگو با سایت الف تاکید کرد که مشکلات را نباید به «عملکرد دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا تقلیل داد».

  او خواستار محدود کردن انتظارات از دولت شد و اختیارات دولت را بر طبق قانون اساسی حدود 10 الی 20 درصد کل اختیارات اداره کردن در کل کشور ایران دانست.

  نبوی در ادامه گفت: «تردیدی نیست که مردم نسبت به این دو طیف سیاسی دچار سرخوردگی شده اند اما این سرخوردگی عمدتا ناشی از عملکرد کل مجموعه سیاسی ما است».

  سردار پاسدار نقدی در ادامه گفت : «ضمن اینکه ممکن است برای عموم مردم دسترسی به اطلاعات در خصوص دروغی که به بنده نسبت داده‌اند ممکن نباشد، اما همه می‌توانند بخش دیگری از صحبت‌های او که گفته «60 درصد ثروت ملی کشور در اختیار چهار نهاد است» را اندازه گیری کنند و میزان دروغگویی این فرد را بسنجند».

  او در پایان تاکید کرد: «انشاءلله به زودی به دادگاه خواهد رفت و باید پاسخگوی اتهامات کذبی که وارد کرده و در نهایت منتظر مجازات آن باشد».

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران