فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • پاکستان: با تمام امکانات در کنار سعودی می‌ایستیم

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولیعهد، نایب رئیس شورای وزیران ووزیر دفاع سعودی و عمران خان نخست وزیر پاکستان پنجشنبه 19 سپتامبر 2019 در کاخ السلام در جده دیدار کردند.

  به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) عمران خان نخست وزیر پاکستان در ابتدای نشست با ولیعهد سعودی ضمن محکوم کردن شدید حملات خرابکارانه علیه دو کارگاه آرامکو در مناطق بقیق و خریص از سوی کشورش، بر پشتیبانی پاکستان از سعودی و ایستادگی کامل در کنار ریاض و حمایت از این کشور در برابر با هر گونه اقدامات خرابکارانه تاکید کرد.

  از سوی دیگر محمد بن سلمان ولیعهد سعودی تاکید کرد، هدف از این گونه تعدی‌های خرابکارانه برهم زدن امنیت و ثبات منطقه است و بر اهمیت مقابله با آن تاکید کرد.
  به گزارش خبرگزاری سعودی «در این ملاقات از طرف سعودی شاهزاده ترکی بن محمد بن فهد بن عبدالعزیز وزیر مشاور دولت و عضو شورای وزیران، شاهزاده عبدالله بن بندر بن عبدالعزیز وزیر گارد ملی، ابراهیم بن عبدالعزیز العساف وزیر خارجه، خالد الحمیدان رئیس اطلاعات کل و نواف بن سعید المالکی سفیر سعودی در پاکستان حضور داشتند».

  از طرف پاکستان نیز مخدوم شاه قریشی وزیر امور خارجه، رجاء علی اعجاز سفیر این کشور در سعودی و تعدادی دیگر از مسئولین دولت اسلام آباد نیز در این جلسه حضور داشتند.

  برچسب‌ها

  #_سعودی

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران