فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • مجری تلوزیونی مصر به دلیل توهین به چاق ها دادگاهی می شود

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  یک مجری تلویزیون مصر به خاطر تعابیر بد از چاقی به زودی دادگاهی می شود.

  بر اساس گزارش گلف نیوز، این مجری جوان زن که از سلبریتی های مصر است به خاطر تقبیح شدید چاقی در یکی از برنامه های تلویریونیش غوغا به پا کرد و در نتیجه با حکم دادگاه روبرو شد.

  هفته پیش ریهام سعید در برنامه سبایا (دختران جوان) در تلویزیون خصوصی شبکه الحیات برنامه خود را اجرا کرد.

  این زن 44 ساله باریک اندام در برنامه خود گفت: چاق ها مانند مرده هستند. آنها سربار خانواده ها، اطرافیانشان و جامعه به شمار می آیند.

  او در ادامه خطاب به زنان چاق گفت: وقتی چاق باشید عبایی که می پوشید هم روی شما زیبا جلوه نمی کند و قسمت عظیمی از زیبایی زنانه خود را از دست می دهید.

  گفته‌های ریهام با انتقادات شدید همراه شد. به همین منظور، انجمن مدافعان حقوق زنان جامعه، شکایتی علیه ریهام سعید تنظیم و آن را به دادگاه تسلیم کرد.

  دادگاه این مجری سلبریتی، 10 اکتبر تشکیل خواهد شد. او در پاسخ به این رویداد در فیسبوکش گفت: من از تمام مردمی که به خاطر سؤتفاهم من خشمگین شده اند، عذرخواهی می کنم.
  این مجری تلوزیون اظهار کرد: یک مافیا علیه من فعالیت می کند و من تصمیم گرفتم دیگر هیچگونه کار هنر و رسانه ای انجام ندهم.

  وقت کار کردنم دیگر به اتمام رسیده و زمان آن شده است برای فرزندانم وقت بگذارم.

  گویا این اولین مشکل ریهام در سلسله فعالیت های تلویزیونی اش نبوده است.

  او سال گذشته نیز به خاطر اتهام کودک ربایی بازداشت اما پس از اندک زمانی آزاد شد.

  این خانم مجری سال 2017 نیز به خاطر نقض قوانین شرکت کنندگان در برنامه، سه ماه ممنوع الفعالیت شد.( وی از یک زن متاهل به همراه دوست پسرش دعوت کرده بود) که خشم مخاطبان را برانگیخت.

  ریهام پرجنجال در سال 2015 نیز موجب خشم بسیاری افراد شد. چون در برنامه خود از یک طرف از کمک به آوارگان سوری در لبنان دم می زد و از طرفی دیگر، مردم سوریه را مسئول نابودی کشور قربانی جنگ اعلام کرد.

  تبلیغات