.
.
.

محرومیت اینستاگرامی یک مدل بریتانیایی به دلیل تبلیغ لاغری در زمان بارداری

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دیده‌بان بخش تجاری انگلستان به خاطر تبلیغ اینستاگرامی کاهش وزن در حین بارداری توسط یک چهره تلویزیونی برخورد جدی کرد و وی را از اینستاگرام محروم ساخت.

بر اساس گزارش آی نیوز، جما لوسی، از مدل های پرطرفدار است که در 5 می با یک شرکت قرارداد بسته و به همین منظور در پست اینستاگرامیش در ساحل دریا، برای اسکینی کافه، تبلیغ کاهش وزن کرد. این شخص تاثیرگذار که نام اصلیش جما هنلی است عکس خود را با چند پاکت از محصولات کاهش وزن این شرکت روی میز منتشر کرد.

او در عکسش اظهار کرد: من از محصولات شرکت اسکینی کافه برای لاغریم استفاده می کنم. من عاشق قهوه و شکلات داغ و ترمیسون هستم محصولات لاغری این شرکت فوق العاده هستند.

در همین راستا، تعداد زیادی انتقاد از این پست انجام شد. منتقدان، تبلیغ کاهش وزن در هنگام باردرای را کاری نادرست قلمداد کردند. هر چند این زن مشهور به نکته بارداریش در این پست اشاره نکرده بود اما انتقادات به این خاطر است که ممکن است تبلیغات وی تاثیرات منفی در پی داشته باشد.

سازمان دیده بان تبلیغات گفت: مخاطبان جما لوسی می دانند که او باردار است و این تبلیغش می تواند ترویج مصرف داروهای کاهش وزن در حین بارداری باشد.

این سازمان، به خاطر این پست خانم هنلی او را از اینستاگرام محروم کرد.