.
.
.

ویدیو...توقف هواپیما پشت چراغ قرمز اتوبانی در آمریکا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

اگر تا کنون سوار هواپیما شده باشید حتما دیده‌اید که هواپیماها پس از سوار شدن مسافران، مسافتی را تا باند پرواز طی می‌کنند و در این مسیر ممکن است بارها پشت چراغ قرمز منتظر اوامر برج مراقبت شوند، اما خلبان یک هواپیمای کوچک تصمیم گرفت علاوه بر چراغ قرمزهای فرودگاه، ایستادن پشت چراغ قرمز اتوبان را نیز تجربه کند.

صبح روز پنج‌شنبه اول آگوست 2019 رانندگانی که در اتوبان شماره 7 ایالت واشنگتن آمریکا در حال حرکت بودند، شاهد فرود یک هواپیمای کوچک روی اتوبان بودند که در آخر مسیر، مانند یک خودروی معمولی پشت چراغ قرمز توقف کرد.

یک سرباز آمریکایی به نام کلینت تامسون به ABC News گفت که یک صبح پنج‌شنبه یک هواپیما در اتوبان شماره 7 که با نام «پاسیفیک آوینیو» نیز شناخته می‌شود، فرود آمد و «زمانی که هواپیما دیده شد همه رانندگان ترمز کردند.»

آقای تامسون گفت که در ابتدا تصور کرده که این هواپیمای کنترل از راه دور است ولی هر چه هواپیما نزدیک‌تر می‌شود، او بیشتر متوجه بزرگی حجم هواپیما می‌شد.

لحظه فرود این هواپیما توسط دوربینی که کلینت تامسون روی خودروی خود نصب کرده بود، ضبط شد. این هواپیما که اطلاعاتی درباره مالک آن و همچنین نقص فنی یا دلیل دیگری که آن را ناچار به فرود روی اتوبان کرده منتشر نشده ولی خلبان در آخر مسیر به مانند یک راننده منضبط پشت چراغ قرمز ایستاد، که البته با سبز شدن چراغ به مسیر خود ادامه نخواهد داد.