.
.
.

خرس آمریکایی خودرویی را به سرقت برد و با آن حادثه آفرید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

وقتی صحبت از یک حادثه ماشین‌دزدی می‌شود، احتمالا اولین تصویری که در ذهن متبادر می‌شود این است که یک یا چند نفر که با ابزارهای ویژه خود درب ماشین‌ها را باز کرده و با چسباندن سیم‌های سوئیچ را به هم، خودرو را روشن کرده و با خودروی به سرقت رفته با سرعت تمام از منطقه می‌گریزند.

یک خرس آمریکایی اما تصمیم گرفت بر تمامی این تصورات خط بطلان کشیده و با سرقت یک خودرو، نام خود را به فهرست سارقان اضافه کند، اما از شانس بد، مهارت‌های رانندگی این خرس سارق چندان مناسب نبود و او چند متر آن طرف‌تر به یک درخت برخورد کرد و متوقف شد.

دفتر پلیس شهرستان بولدر در ایالت کولورادوی آمریکا اعلام کرد یک خرس آمریکایی که گمان می‌رود از نوع خرس سیاه باشد، زمانی که در جستجوی غذا بوده، وارد ماشینی با درب‌های باز شده و به شکلی کاملا نامشخص و احتمالا به شکلی اتفاقی موفق شد، ماشین را به حرکت در آورد. این ماشین پس از طی مسافتی 30 متری به درختی برخورد کرده و متوقف شد. پس از آن، خرس نیز از ماشین خارج شده و از منطقه گریخت.

در این حادثه سمت چپ خودرو در نتیجه برخورد با درخت دچار صدمه شد ولی درباره صدمات یا جراحات احتمالی وارد شده به خرس ماشین دزد، اطلاعی در دست نیست.