ویدیو..ائتلاف عربی زاغه‌های موشکی حوثی‌ها را در صعده منهدم کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

جنگنده‌های ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن شنبه 29 ژوئن در حملاتی هوایی اماکن استقرار شبه‌نظامیان حوثی و تسلیحات پیشرفته آنها در شهرستان کتاف از توابع استان صعده در شمالی‌ترین نقطه یمن را منهدم کردند.

مرکز اطلاع رسانی محور عملیاتی شهرستان کتاف اعلام کرد نیروی هوایی ائتلاف زاغه‌های موشکی و انبار تسلیحات شبه‌نظامیان حوثی در دره حضوان واقع در نزدیکی مرکز شهرستان کتاف در استان صعده که خاستگاه اصلی حوثی‌ها است را بمباران کرد.

این مرکز اطلاع‌رسانی همچنین توضیح داد که بمباران هوایی مخزن موشک‌های حوثی را منفجر کرده و تعدادی از عناصر شبه‌نظامی حوثی نیز در حمله جنگنده‌های ائتلاف کشته شده‌اند.

انهدام توپخانه حوثی

علاوه بر آن جنگنده‌های ائتلاف در حملات هوایی پی در پی مواضع شبه‌نظامیان حوثی در منطقه «الفحلوین» در مجاورت با مرکز شهرستان کتاف را بمباران کردند که منجر به انهدام توپخانه حوثی‌ها و کشته شدن تعدادی از عناصر آنها شد.

جنگنده‌های ائتلاف همچنین حملاتی هوایی را علیه مواضع و محل استقرار شبه‌نظامیان حوثی در دو منطقه «الغول» و«العشاش» نزدیک به مرکز شهر کتاف انجام دادند که تلفات جانی و مادی برای شبه‌نظامیان حوثی به همراه داشت.

مرکز اطلاعرسانی محور عملیاتی کتاف در این رابطه ویدیوهایی را منتشر ساخت که تصاویری از عملیات موفقیت آمیز ائتلاف عربی حمایت از دولت قانون یمن در بمباران هوایی اهداف حوثی را نشان می‌دهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size