انور قرقاش: حضور درخشان سعودی در اجلاس گروه 20 به نفع منطقه است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

انور قرقاش، وزیر مشاور در امور خارجه دولت امارات متحده عربی شنبه 29 ژوئن تاکید کرد، حضور درخشان سعودی در فعالیت‌های اجلاس گروه 20 که روز جمعه در شهر اوزاکا در غرب ژاپن آغاز شده، در راستای حمایت از منافع منطقه است.

این مقام اماراتی در توئیتی بر شبکه اجتماعی «توئیتر» نوشت:« حضور درخشان سعودی در اجلاس گروه 20 و نقش فزاینده ریاض در سطح بین المللی به نفع جهان عرب و منطقه است».

او در ادامه با یادآوری اینکه حضور درخشان سعودی در اجلاس گروه 20 و نقش فزاینده ریاض در سطح بین‌المللی به نفع جهان عرب و منطقه است، گفت:«روح نو گرایی‌ و تجدد که پادشاهی عربی سعودی شاهدش است، ارمغان آور است».

ما در شکوفایی و ثبات سعودی شکوفایی و ثبات خود را می بینیم».

شایان ذکر است شاهزاده محمد بن سلمان، ولیعهد، ریاست هیأت پادشاهی عربی سعودی شرکت کننده در اجلاس گروه 20 که با مشارکت 37 کشور برگزار شد را بر عهده داشت.

ولیعهد پادشاهی عربی سعودی طی سخنرانی خود در جلسه پایانی اجلاس گروه 20 بر عزم کشورش برای پیشبرد گروه 20 تاکید کرده و از میزبانی نشست آتی این اجلاس در کشورش استقبال کرد.

شاهزاده محمد بن سلمان همچنین گفت که زمانه زمانه افق‌های جدید و پیشرفت فنی است و برای این منظور باید با این پیشرفت‌ها همراه شد و شرایطی برای شکوفایی جهان ایجاد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید