توصیه اتوئو به صلاح برای پیوستن به بارسلونا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ساموئل اتوئو، بازیکن تیم ملی فوتبال کامرون و مهاجم سابق بارسلونا به محمد صلاح توصیه کرد که لیورپول را ترک کند و برای بازی در بهترین لیگ دنیا به بارسلونا برود.

ساموئل اتوئو، بازیکن تیم فوتبال کامرون و ستاره سابق بارسلونا به محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول توصیه کرد تیم کنونی خود را ترک کند و برای بازی کردن در بهترین لیگ دنیا به بارسلونا ملحق شود.

محمد صلاح که در دوران حضورش در لیورپول نام خود را به عنوان یکی از بهترین مهاجمان دنیا مطرح کرد، مورد توجه تعدادی از بزرگترین باشگاه‌های اروپایی قرار دارد و شایعاتی درباره قصد بارسلونا و رئال مادرید برای جذب او مطرح شده است.

اتوئو ستاره سابق بارسلونا در گفتگو با رسانه ها، به صلاح پیشنهاد داد به بارسلونا ملحق شود و گفت: «به اعتقاد من بارسلونا برای صلاح تیم بهتری خواهد بود. بله درست است، رئال بود که به من فرصت داد آفریقا را ترک کنم ولی من سبک فوتبال بارسلونا را می‌شناسم و معتقدم بازی در بارسا برای صلاح بهتر خواهد بود.»

اسطوره کامرونی که در سال 2018 بازنشستگی خود را اعلام کرد در ادامه صحبت‌هایش افزود: «صلاح همه خصوصیات لازم برای تبدیل شدن به یکی از بهترین فوتبالیست‌های دنیا را دارد. او اگر می‌خواهد فرصت بازی کردن در بهترین لیگ دنیا یعنی لالیگا را به دست آورد باید به بارسلونا ملحق شود.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید