سبایوس نمی خواهد با زیدان کار کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

دنی سبایوس پس از مطلع شدن از اینکه در برنامه‌های زین‌الدین زیدان برای فصل آینده جایی ندارد، از عدم تمایل متقابل برای کار با سرمربی خود در تیم فوتبال رئال مادرید خبر داد.

نشریه آس گزارش داد که دنی سبایوس زمانی که زیدان به او گفته در برنامه‌هایش جایی ندارد، اینگونه به سرمربی 46 ساله خود پاسخ داده است: «اشکالی ندارد رئیس؛ من هم تمایلی نداشتم به کار کردن با شما ادامه دهم.»

زیدان در دوره اول مربیگری خود، سبایوس را به شکل خیلی محدود به کار گرفت و در دوره دوم که از ماه مارس آغاز شد، تنها سه بازی انجام داد.

او عضو تیم زیر 21 ساله‌های اسپانیاست و روز گذشته هم برای این تیم مقابل ایتالیا به میدان رفت، زیدان تاکنون نشان داده که تمایل چندانی برای به کارگیری این بازیکن ندارد.

سبایوس شنبه پیش از مصاف با تیم زیر 21 ساله‌‌های ایتالیا در گفت‌و‌گو با سایت یوفا علناً نارضایتی خود از وضعیتش در رئال مادرید را اعلام کرد و به شیوه‌ای کنایه‌آمیز گفت که میزان حضورش در بازی‌های رئال مادرید همانقدر بوده که امید داشته است.

سبایوس 22 ساله که سال 2017 از بتیس به رئال مادرید آمد، در لیست بازیکنان مازاد این تیم قرار دارد و گفته می‌شود که تاتنهام به جذب او تمایل دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید