چرا قاضی آمریکایی تاجر مشهور کوکائیین را در آمبولانس محاکمه کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک قاضی در ایالت سینسیناتی آمریکا، تاجر کوکائین مشهور که از چاقی مفرط رنج می‌برد، را در آمبولانس محاکمه کرد.

این تاجر که 272.73 کیلوگرم وزن دارد به دلیل چاقی بیش از حد توانایی حضور در دادگاه و نشستن روی کرسی دادگاه را ندارد، به همین دلیل قاضی تصمیم گرفت اولین جلسه دادگاه او که در آن تفهیم اتهام و مطرح کردن چند سئوال مهم است را در آمبولانس انجام دهد.

نیروی پلیس ایالت ایالت سینسیناتی روز چهارشنبه گفت، «کرک لنل اسمیت»، 42 ساله، تاجر مشهور کوکوئین پس از بازداشت در داخل آمبولانس اورژانسی نشت تا برای محاکمه در دادگاه شهرستان همیلتون حضور یابد اما به دلیل چاقی مفرط قاضی او را در آمبولانس محامه کرد».

به گزارش روزنامه «سیسیناتی Inquirer»، اسمیت در جلسه دادگاه که در آمبولانس برگزار شد، به قاچاق کوکائین حمل یک تپانچه و اینکه یک خلاف‌کار است، اعتراف کرد.

تام هیکین، قاضی، دادگاه گفت: «انتقال کرک اسمیت از آمبولانس به دادگاه احتمال داشت به سلامتی او آسیب برساند لذا ترجیح دادم او را در آمبولانس محاکمه کنم».

در طول مراحل محاکمه یک دستگاه اکسیژن به اسمیث وصل بود تا او به راحتی نفس بکشد و توانایی پاسخ به سوالات قاضی را داشته باشد.

همچنین به اسمیت فرصت کافی برای دفاع از خود داده شد گرچه او در دادگاه سعی کرد به طور منظم سئوالات را پاسخ دهد اما موفق نبود.
قاضی پس از محاکمه اسمیث و گرفتن اعتراف او به دو سال حبس محکوم کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید