تصویری..جنجال بر سر نامزدی شاهدخت نروژی و نامزد رنگین‌پوستش

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شاهدخت مارتا لوئیز، دختر 47 ساله پادشاه نروژ با انتشار تصاویری از نامزد جدیدش که رنگین‌پوست، به منتقدانش به شکل جدی پاسخ داد و خطاب به آنها گفت: « شما حق ندارید درباره آنچه من می‌خواهم تصمیم بگیرید و یا انتخاب‌های من را قضاوت کنید.»

مارتا پس از برادرش شاهزاده هاکون و فرزندان او، رتبه چهارم را در بین اعضای خاندان سلطنتی نروژ دارد و در سال 2016 پس از 16 سال زندگی مشترک، از آری بن، همسر سابقش جدا شد.

او در روزهای گذشته با انتشار تصاویری از نامزد جدیدش که مردی آمریکایی و رنگین‌پوست با نام « دوریک ویریت» و سه سال از او جوان‌تر است، طرافدارانش را شگفت‌زده کرد. در این میان برخی از این اقدام او نیز انتقاد کرده و نامزدی‌اش با یک مرد رنگین‌پوست را برنتابیدند.

به گزارش وبگاه ایرانیان سوئد شاهدخت نروژی در پاسخ به منتقدانش گفت: « او در پاسخ به کسانی که رنگین‌پوست بودن نامزدش را مورد انتقاد قرار داده‌اند، گفت: «شما حق ندارید درباره آنچه من می‌خواهم تصمیم بگیرید و یا انتخاب‌های من را قضاوت کنید. من همسری انتخاب نمی‌کنم که شما خوشتان بیاید و یا مطابق چیزی باشد که در ذهن شما می‌گذرد!»

او در توصیف درباره نامزد جدیدش گفت: « وقتی همزادت را ملاقات می‌کنی، این یعنی اینکه به اندازه کافی خوش‌شانس بوده‌ای که او را ملاقات کرده‌ای ... او زندگی من را تغییر داد و به من آموخت که عشق بی‌قید و شرط در این سیاره وجود دارد، باعث می‌شود من بیش از هر کس دیگری بخندم، از تو سپاسگزارم عشق من، برای اینکه به من اجازه دادی تا جزئی از خانواده‌ات باشم، من تا ابد عاشق تو هستم.»

شاهدخت مارتا درباره همسر سابق نیز گفت: « بین ما تفاوت وجود دارد و ما دیگر مانند گذشته نتوانستیم همدیگر را ببینیم. تأسف‌بار است که احساس کنیم دیگر نمی‌توانیم کاری انجام دهیم، زیرا ما برای مدت طولانی تلاش کرده‌ایم!»

شامان دوریک ویریت یک آمریکایی مقیم لس‌آنجلس است و سه سال از شاهدخت مارتا لوئیز جوان‌تر است. او مارتا را «زنی قوی» توصیف کرده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید