.
.
.

شکست عملیات تروریستی شبه‌نظامیان حوثی در فرودگاه الحدیده

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

نیروهای مشترک مقاومت یمن پنجشنبه 16 ماه مه اعلام کردند عملیات تروریستی شبه‌نظامیان حوثی در فرودگاه الحدیده واقع در غرب یمن شکست خورد.

بنا به گزارش رسانه‌های جنگ وابسته به نیروهای مشترک مقاومت در یمن شبه‌نظامیان حوثی تیم 6 نفره از عناصر خود را برای انجام عملیاتی تروریستی در فرودگاه الحدیده اعزام کردند که ماموریت آنها با شکست مواجه شد.

در این گزارش آمده است که عناصر انتحاری که به داخل فرودگاه نفوذ کردهاند قبل از رسیدن به هدف تعیین شده، کشته شدند.

در این گزارش تاکیده شده تحرکات شبه‌نظامیان حوثی که حتی یک روز هم به توافق آتش‌بس الحدیده پایبند نبوده‌اند به دقت زیر نظر گرفته شده است و هر گونه تلاش آنها برای نفوذ با شکست مواجه خواهد شد.

شایان ذکر است اغلب بخش‌های فرودگاه الحدیده تحت کنترل آتش نیروهای مشترک مقاومت یمن است و این در حالی است که شبه‌نظامیان حوثی در داخل ساختمان‌هایی در ضلع شمالی فرودگاه متمرکز شده‌اند.

رسانه‌های جنگ وابسته به نیروهای مشترک مقاومت در یمن اوایل ماه جاری ویدیوئی شامل تصاویر هوایی را منتشر ساختند که جنایت‌های گستردهای را نشان می‌دهد که شبه‌نظامیان حوثی علیه فرودگاه الحدیده مرتکب شدهاند به طوری که تونل‌هایی را در زیر باند اصلی فرودگاه حفر کرده و تماما این فرودگاه را از آمادگی برای فعالیت مجدد خارج کرده‌اند.