.
.
.

یک مرد طاس هندی جان خود را بر سر کاشت مو گذاشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ضرب‌المثلی وجود دارد که می‌گوید «مرا بکش اما خوشگلم کن»، یک مرد 43 ساله هندی حالا به مصداق این ضرب‌المثل تبدیل شده است. او که از ریزش مو رنج می‌برد، پس از کاشت مو جان خود را از دست داد.

به گزارش وبگاه Epoch Times هند یک مرد 43 ساله اهل این کشور به نام شراوان چودری، به دلیل بروز نوعی حساسیت مرگ‌بار، 48 پس از عمل کاشت مو جان باخت. عمل کاشت موی چودری 12 ساعت طول کشید، زیرا که او درخواست کرده بود، 3 برابر مقدار مجاز برایش مو کاشته شود. او روز پس از عمل دچار مشکلات تنفسی شد و حنجره و صورتش باد کرد. علیرغم انتقال فوری به بیمارستان، پزشکان نتوانستند جان او را نجات دهند. این مرد دچار نوعی واکنش شدید سیستم ایمنی بدن شده بود.

پزشکان گمان می‌کنند که شراوان چودری که مدیر یک شرکت حمل و نقل در بمبئی است، دچار شوک حساسیتی شده و برخی نیز می‌گویند مشکلات پوستی او، سبب واکنش سیستم ایمنی بدنش شد. گروهی دیگر نیز موضوع را به مُسکن‌هایی ربط می‌دهند که این مرد هندی پس از عمل مصرف کرد.

پلیس می‌گوید 9 هزار مو روی سر آقای چودری کاشته شده، در حالی که تعداد مجاز 3 هزار مو است. هنوز معلوم نیست مطبی که این عمل جراحی در آن انجام شده، آیا تعداد مویی که چودری درخواست کرده را روی سرش کاشته باشد. پزشک متخصص بیماری‌های پوستی حاضر در این مطب گفت که عمل کاشت موی شراوان چودری 12 ساعت طول کشید.

پزشک جراح به پلیس گفت که از 9 هزار موی درخواستی چودری، تنها 3700 عدد را کاشته و پس از آنکه چودری دچار درد در ناحیه گردن شد، به او مسکن تزریق کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم