فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • احتمال جریمه شدن رونالدو به دلیل تقلید حرکت ناشایست

  منبع: دبی-العربیه.نت

  احتمال دارد، فدراسیون فوتبال، کریستییانو رونالدو را جریمه کند. این ستاره مشهور تیم یوونتوس، طی بازی مقابل اتلتیکو مادرید، پس از به ثمر رساندن گل، حرکت ناشایست دیه گو سیمئونه، سرمربی تیم حریف را تقلید کرد.

  بر اساس گزارش مترو بریتانیا، چهارشنبه 13 مارس 2019، در حالیکه یونتوس در بازی رفت خود در لیگ دست اول با نتیجه 2 بر 0 شکست خورده بود تمام امید یوونتوسی ها به کریس رونالدو بود. در بازی برگشت دیشب، این ستاره مطرح، ثابت کرد می‌تواند تقدیر پیروزی یا شکست را تغییر دهد و تیمش را به یک چهارم نهایی بالا کشاند.

  سیمئونه سرمربی تیم مادرید، که در بازی قبل با یونتوس به خاطر جنجال سازی 20هزار یورو جریمه شده بود پس از پیروزی تیمش با حرکات دستش شادمانی کرد. حال که طعم پیروزی 3بر 0 کام یونتوس را شیرین کرده بود این بار رونالدور بود که شادمانی می‌کرد و اتفاقا حرکت سیمئونه را تقلید کرد.

  رونالدوی 34 ساله نیز پس از انجام حرکت جنجالی مشابه سیمئونه در برابر هواداران یوونتوس، باید انتظار جریمه‌ای این چنینی را از فدراسیون داشته باشد.

  وقتی نظر سیمون را درباره حرکت کریس رونالدو پرسیدند گفت: «رونالدو مطمئنا این حرکت شادمانی را برای هوادارانش انجام داد همانگونه که من از پیروزی تیمم شاد شده بودم. پیروزی تیم یوونتوس در بازی امشب، چیزی بود که شایسته آنها بود. ما تلاش کردیم به بهترین شکل بازی کنیم اما نهایتا پیروزی از آن تیم یوونتوس شد. در بازی رفت ما یوونتوسی‌ها را شکست دادیم و حالا بازی را واگذار کردیم.»

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران